Een man die ook bezorgd is voor zichzelf. . Je houdt niet van roken en begrijpt ook dat ik allergisch ben. Je bent geen zware drinker. Gewoon af en toe drinken. En wees gelukkig!
Neuken met lekkere moeder Carrriee van 25 uit Lelystad, Flevoland
Dorientje1982 (36)
★★★★★
Ik heb een schaamhaar fetish en schaam mij er niet voor! Laa Ben jij een voorstander van een lekker zacht kutje, een heerlijk vachtje? Dan mag jij er bij mij lekker doorheen kroelen. Jouw tong op mijn clitje zal mij doen kreunen. Ik scheer mijzelf liever niet en vind het bij een man ook lekker wanneer hij een goede bos met schaamhaar heeft waar ik mijn gezicht in kan drukken.
Ik zoek een fijn maatje! De invulling ervan mag je zelf bede Altijd denk ik maar aan seks maar als je vrijgezel bent dan ligt dat niet voor het oprapen. Nu waag ik die stap en ga ik op zoek naar een fijn maatje. Een maatje voor leuke dingen. Maar ook een maatje voor seks, dat moet wel duidelijk zijn!
Een geil compleet avondje met mij? Hoe geiler jij bent, hoe stouter het gaat worden. Je moet open staan voor een stout en compleet avondje met alles er op en er aan en mij alles kunnen bieden wat super geil is!
Mijn vent gaat vreemd, nou dat kan ik ook. Niet voor mijn man maar wel voor mijn kids wil ik het wel niet bij mij thuis doen. Zou lullig zijn als die ons betrapten. Maar als we willen neuken vinden we daar vast wel een oplossing voor toch ;-)
Mag ik mijn vinger er op proberen te leggen? Discreet is een must, dat jij gebonden bent is dan ook geen probleem. Heb jij ook zo een last van onrust in je lijf en kan jij je vinger er niet op leggen waarom? Verzorgd, sexy en lekker samen kunnen lachen en vooral genieten is ons uitgangspunt.
Kun jij mijn lekkere plekjes vinden? Twee handen vol stevige borsten om goed te masseren, ik vind het heerlijk als je gelijk aan mijn tepels zuigt en me aan het vingeren bent. Als ik dan mijn klitstimulator aan zet dan kom ik zo hard klaar dat ik je hand helemaal onderspuit,..zo ben ik nat genoeg om die pik van je langzaam naar binnen te laten glijden..