Een 1 op 1 gesprek
Ik verwacht een man niet te voldoen aan een lijstje met eisen hoor! Dat is toch een beetje dom? Ik wil je alles in persoon vragen of tenminste in een 1 op 1 gesprek hihi.
Hou je van ruig? Op het gebied van sex ben ik best wel vrij. Ik vind iets niet zo snel raar,iedereen moet zelf weten wattie doet! Maar het hele extreme hoeft voor mijzelf nou ook weer niet. Gewoon een lekkere,beetje ruige sex daar kan je mij blij mee maken. Zie je het wel zitten met mij,stuur dan ff een bericht met foto graag;-)!
Kan jij stiekem zijn? Geile fantasieën wil ik beoefenen met een man die het niet erg vind, als hij mij moet delen met een andere man. Ik ben namelijk getrouwd maar ik vind het wel geil om buiten de deur stiekem te snoepen van een ander. Ik spreek alleen af bij jou thuis of in een hotel.
Vrouw schreeuwt om vlezige pik Piemel gevraagd en snel een beetje. Nog meer nachten alleen in bed kom ik echt niet meer door. Moet ik weer met mijn dildo aan de slag. Nee, een echte vlezige pik heb ik nodig. Op en neer, hard zacht, heerlijke stoten die mij klaar laten komen hoe ik nog nooit ben gekomen. Dit is mijn schreeuw om die lekkere vlezige pik!
Op zoek naar een oudere lieve man.
Ik wil een echte liefde, geen leugens, geen spelletjes hier voor een serieuze relatie, slimme, eerlijke en leuke man. Ik wil een man die van rust en stilte houdt
Ben jij een sportieveling die mij kan motiveren? Mijn conditie is niet echt optimaal te noemen. Omdat ik een kantoorbaan heb, zit ik de hele dag en eigenlijk heb ik een broertje dood aan sporten. Alleen ga ik al helemaal niet naar een sportschool toe om te trainen. Volgens mij zou ik het best wel kunnen volhouden als ik een sportmaatje had die mij kan motiveren en me gewoon een figuurlijke schop onder mijn kont geeft als ik me laat hangen. Ben jij zo'n sportieveling die mij kan motiveren?