oud pijp kampioen op aanraden van een kennisje ben ik hier aangemeld. Ik heb geen enkele ervaring met internet, wel heel veel ervaring met mannen. Vroeger noemde ze mij pijpertje, jullie begrijpen wel waarom?
Vrijen met sexy vrouw Karla55 van 63 uit Simpelveld, Limburg
charmingKati3 (33)
★★★★★
kom jij mij vullen? Heb je zin om mij eens lekker te vullen?
Je houd van seks en kan een vrouw lekker laten genieten, je houd het wel even vol, of je kan vaker dan 1 keer.
Ik kan ook heel discreet zijn hoor, als je al in een relatie zit, ik wil alleen seks.
Seks is mijn passie Grote piemel die veel zaad spuit. Dat zoek ik, geen half werk maar goede seks. Ik zoek een man die weet hoe hij een vrouw moet laten klaar komen. Wie weet ook wel laat squirten? Dat is mij nog nooit gelukt maar het lijkt mij ontzettend geil. Stop jij hem zowel in mijn kutje als kontje? En mag ik mijn vinger ook in jouw kont stoppen tijdens het pijpen? Ik beloof jou er zal een wereld voor jou open gaan.
Een man op zoek naar een seksmaatje waar hij zijn handen mee Veel woorden maak jij niet vuil, en nog maar goed ook want ik heb zeker zin om er meteen in te vliegen. Ik ben op zoek naar een man die niet nadenkt maar meteen begint te genieten als ik jou mijn lekkere lijf ga tonen. Ik wil aangeraakt worden, en je hoeft helemaal niet zachtjes te doen hoor! Ik wil dat jij me stevig beetneemt en me lekker diep gaat neuken. Misschien zoek jij wel naar een maatje om nog meer mee af te spreken? Dat zou ik niet erg vinden, als wij het eens heerlijk hadden dan wordt de tweede keer vast nog beter. Ik hoop wel dat jij niet jaloers bent want ik heb al een relatie maar die stelt niet zoveel voor dus we zien wel hoe het verder zal gaan voor ons.
Wil jij seks en eventueel ook een seksrelatie met mij? Naar uiterlijk en leeftijden kijk ik niet. Ik kijk naar wat je kan en wilt. Voorspel met likken en pijpen is voor mij een must en ik hou van doggy en woman on top. Extreme seks laat ik links liggen, daarvoor ben ik niet in de wieg gelegd. Als het klikt sta je zeker open voor een seksrelatie.
Ben jij die vrolijke vent? Je kent het wel; leuk, lief, gezellig en noem maar op. Meer dan hier staat mag natuurlijk ook, de kans op slagen wordt zo alleen maar groter. Ben je overigens wel jezelf, want die mannen die zo staan te twijfelen heb je niets veel aan. Of raak ik nu een gevoelige snaar?.
Zoekt een spannend afspraakje Ik kom uit een goed nest zal ik maar zeggen, maar toch mis ik heel wat in mijn leven. Lekker genieten van elkaar moet toch kunnen zonder meteen die vastigheid? Je bent lief en zorgzaam en durft net dat stapje verder te gaan?