oud pijp kampioen op aanraden van een kennisje ben ik hier aangemeld. Ik heb geen enkele ervaring met internet, wel heel veel ervaring met mannen. Vroeger noemde ze mij pijpertje, jullie begrijpen wel waarom?
Vrijen met sexy vrouw Karla55 van 63 uit Simpelveld, Limburg
Lizawil87 (30)
★★★★☆
Liza wil los gaan men man die passie kent! Echt een passionele minnaar ook al klinkt dat saai haha. Dat is het niet! Ik wil een man die mij laat sidderen van genot en alle plekjes ontdekt. De tijd neemt en meer aan mij denkt dan aan zichzelf. Waar is die gentleman between the sheets?
Lukt het in een kwartiertje? Een kwartier. Dat is de goede lengte voor een vluggertje. Hallo zeggen en uit de kleren. Je pik gelijk in een natte kut steken en flink raggen dan maar. Zal het ons gaan lukken in een kwartiertje? Ik denk dat we dat gemakkelijk redden.
Ook zo geil? Het maakt je zo geil, dat een vrouw voor strip of je een lapdance geeft. Je wilt bijten in de tepels en billen. Een lekker heet poesje laten spuiten, en neuken in allerlei standjes. Je hou van soft sm, en je vergeet ook mij ster niet. Oraal en dan vooral standje 69, is een must!
lekkere seks Ik ben gek op seks, maar mijn man kan dat niet allemaal geven, dus zoek ik hier iemand die daar wel zin in heeft.
Een lekkere man die een hoog libido heeft, niet om een relatie mee te beginnen, maar pure lekkere seks wil hebben.
Je moet ook wel van oraal houden hoor!
Mannen, vrijgezel of niet, meld me bij mij aan! Het lijkt wel als of alle mannen die ik tegenkom bezet zijn. Dan zie ik weer een leuke vent heeft ie al een chick. Leuk voor hem, maar balen voor mij. Dus mannen die vrijgezel zijn laat je horen. En mannen die niet vrijgezel zijn, houd dit geheim;-)
Een vriend die extravert is en niet introvert.
Als je een extraverte man ben moet je je kunnen aanpassen aan introverte als ik. De introverte persoon heeft een extraverte persoon nodig.