Iemand die met mij wil spelen? ik heb eigenlijk nog niet zo heel veel gedaan en voor de rest speel ik alleen maar heel veel met mezelf. best stom eigenlijk :-(
Sexdate met lieve moeder anyonethere van 26 uit Onstwedde, Groningen
springfling (33)
★★★★☆
Zoekt iemand zonder verwachtingen. Waarom is het leuk hebben samen en zien wat er komt niet voldoende? Veel mensen zijn meteen uit op iets, terwijl ik liever zie wat het brengt. Ik hoop dan ook iemand te vinden die precies hetzelfde heeft. Geen verwachtingen maar gewoon zien hoe het loopt.
Goed gezelschap, dat betekent veel!! Goed gezelschap betekent een geweldige man in mijn leven die er voor me is, een perfecte avondje uit hebben en gezellige dingen doen. Ben ik diegene voor je en kunnen we doen wat het beste voor ons is?
Iemand die eerlijk en oprecht is. Ik ontmoet graag een man die heel eerlijk tegen vrouwen is. Ik ben zo klaar met mannen die graag liegen en vals spelen. Ik wil ware liefde.
Zin in een geil feestje? Een man die het echt in zich heeft mij van top tot teen te verwennen, mij zo vaak mogelijk kan klaar laten komen en mij zo goed geil maakt zodat ik jou daarna lekker onderhanden kan nemen en ik kan je vertellen, dat word echt een geil feestje!
Fluister jij lief?? Ik vind het lekker als er tegen me gepraat wordt tijdens de sex. Geile praatjes winden me enorm op.
Dus ik verwacht wel dat je je mond open doet als we vrijen. En niet voor een goed gesprek….haha.
Wie wil mij lekker klaarlikken? Welke man of welk stel wil mij af en toe lekker laten klaarlikken? Ik vnd niks zo geil als me door een onbekende tot een climax te laten likken namelijk!