Aziatische die houdt van kontneuken! Ik wil een GROTE GROTE lul om aan mijn behoeften te voldoen !! Te klein is niets voor mij ... ik moet ermee kunnen spelen, het in mijn mond stoppen en het moet mijn kontje gelukkig maken;)
Ik heb zin! Na best wel een beetje verdriet te hebben gehad van mijn vorige relatie ben ik nu weer vol opzoek. Niet naar een vaste vriend maar een speeltje. Ik wil geen vast meer voorlopig maar heb wel mijn behoeftes snap je! :)
Ben benieuwd naar je! Welke man durft het aan met mij. Ik ben streng en hou van orde. Ik zoek dan ook geen relatie maar wel een man om ontzettend mee te keer te gaan. Extreme dingen zijn voor mij een pre! Dus als je durft hoor ik wel van je ; )
Ben het beu om altijd maar alleen te zijn!!! Ben jij die familie man die mij gezelschap wilt houden?
Ben je lief, open en zorgzaam?
Een beetje stout mag natuurlijk ook wel graag.
Het leven is te kort voor slechte seks Leven is te kort om slechte seks te hebben vind ik. En ook om dat altijd maar met 1 en dezelfde persoon te doen.
Gelukkig deelt mijn vriend deze mening en snoepen we allebei af en toe eens heerlijk van een ander bordje.
Seks op alle mogelijk manieren! Ik wil niet veel dingen over je weten. Als ik je grenzen weet en als je bereid bent alles te doen als je in bed met me bent of waar we op dat moment ook zijn!!