Stel mijn orgasme zo lang mogelijk uit!!! Ik vind niets lekkerder dan mijn orgasme zo lang mogelijk uit te stellen. Daarom zoek ik ook een vaste sexpartner want alleen die kent mijn lichaam door en door ;)
Daten met wulpse dame Ysis3 van 41 uit Abbekerk, Noord-Holland
LoePoes (35)
★★★★★
Een lekkere vent, met een heerlijke pik Ik zoek een man voor de seks. Relatie's heb ik mijn hoofd helemaal niet naar staan en kan altijd nog. Ik wil gewoon een seksbuddy , een man waar ik zo af en toe eens lekker mee kan neuken.
Voorspel is heel belangrijk! Lekker lang van elkaar genieten met een voorspel van misschien wel een uur? Kan je dat? Want de mannen die je voor gingen waar heel snel klaar en hadden er helemaal geen zin in.. Ik wil een geduldige man die daar de tijd voor kan nemen.
Zin in vurige seks met mij Ik ben op zoek naar een man om vurige sex mee te hebben. Maar niet alleen sex want een leuke relatie ga ik zeker niet uit de weg. Laat je snel iets van je horen?
Je woont me helemaal uit, de vraag is alleen wanneer?? Je herkent gelijk een kutje in nood en die verlos je gelijk uit haar lijden. Je pik ramt zonder genade mijn kut en kont. Je gaat zo lang door dat je me bijna laat smeken om te stoppen. Eenmaal klaar met mn kut, stop je je lul diep in mn mond om je klaar te pijpen. Je bent een beest in bed.
Een man die mij wilt masseren. Ik vind het geweldig om door een man met grote handen gemasseerd te worden, die warme grote handen die ieder plekje van mijn lichaam gaan ontdekken. En als je daarmee klaar bent, wil ik jouw hoofd tussen mijn benen en dat je mij gaat likken zoals ik nog nooit gelikt ben!
Broek uit! En geef jou aan mij over ik zal jou laten spuiten Geilerd staat jouw lul al stijf bij het zien van mijn foto's? Ik streel graag jouw ballen en zuig elk zaadje uit jouw lul. Voor mij is niets te gek ik ga graag een uitdaging aan. Mag ik mij verkleden als zuster en jou eens goed onderzoeken?