Gratis Aanmelden

Naaien met lekkere dame

Wendycloser (37)

Laat je ballen klapperen. Een man die het lekker vindt om een vrouw echt goed te pakken. Dat hoeft niet hard, diep of zonder controle te zijn. Ik vind het echt heerlijk om als hondje hard van achter gepakt te worden. Dat mag echt wel lekker rammen zijn en jouw ballen die tegen mij aan klapperen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Wendycloser
  2. Leeftijd: 37 Jaar
  3. Woonplaats: Utrecht
  4. Provincie: Utrecht
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-169 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Blond
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Nee
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Naaien met lekkere dame Wendycloser van 37 uit Utrecht, Utrecht
Liezelotte (34)
★★★★★
sex maatje Lekker in bed en is heel goed met zijn mond:)
Sex met wulpse dame
Black1979 (38)
★★★★★
Ik val maar direct met de deur in huis, wil je verkering? Jij gelooft nog in de liefde en bent naarstig op zoek naar een metgezel. Iemand die jou aanvult, je doet stralen en zeker ook dat gevoel van ons in je losmaakt. Bezit je humor, heb jij een krachtige uitstraling en ben jij positief. Jou zoek ik!
Sexdating met lekkere dame
Loveheleen (30)
★★★★☆
Wie wil mij helpen ervaring op te doen op seksueel gebied? P Als baby ben ik door mijn ouders geadopteerd uit Zuid Amerika. Ik heb hier als kind best wel last van gehad, gepest door leeftijdsgenoten en psychische problemen omdat ik het gevoel had dat mijn biologische moeder mij weggegooid had. Ik had daardoor ook altijd weinig zelfvertrouwen, geen vriendinnetjes en al helemaal geen vriendjes toen ik ouder werd. Mijn ervaring op seks gebied is nog altijd minimaal, maar ik hoop daar via hier verandering in te brengen. Inmiddels ben ik minder onzeker over mezelf en trots op waar ik ben, maar de eerste stap op seks gebied is toch wel lastig. Vooral omdat ik al zo achter loop op leeftijdsgenoten. Ik ben bang klunzig over te komen. Wil jij mij hierbij helpen?
Afspreken met lekkere dame
Daiseytijger (33)
★★★★★
Mag ik bij jou lekker stout zijn? Oh ja hoor, braafjes ben ik wel. Maar dat is dan buiten de slaapkamer gerekend!! Want daar kan ik wel stout zijn. Heel erg stout! Wil je weten hoe stout?? Kom maar op dan.
Daten met geile dame
Dimi2018 (38)
★★★★★
Mag ik jouw geheime wapen vastnemen? Ik zoek naar een fijne kerel die zijn weetje weet en niet alleen maar zit te wachten tot een meisje zijn handje vast houdt. Er zijn andere dingen om vast te houden. Mijn slanke lichaam bijvoorbeeld.
Daten met mooie dame
_Nataal_ (37)
★★★★☆
Het gaat allemaal om jou en mij. Alleen jij en ik is wat nu telt. Ik wil het laten gebeuren en wil een avond samen doorbrengen. En je weet nooit tot wat het kan uitlopen!
Neuken met single dame
Lott
★★★★★★★★★★
Ik heb een tablet gekocht, maar ik snap er niets van. Kan iemand mij uitleggen hoe die werkt en wat spelletjes installeren? Ik doe mijn vergoeding in natura, want zit krap bij kas.
Tablet installeren (Klus van 1 uur)
Betsie
★★★★★★★★★★
Beetje raar verzoek, maar allé: ik krijg mijn badkamer niet schoon door te veel kalk. Een leke man die mij daar bij kan helpen en als beloning dan met mij een hete douche wil nemen?
Badkamer schoonmaken (Klus van 1 uur)
Lexi
★★★★★★★★★★
Lieve man gezocht die mijn tuintje wil komen doen, want ik kan er nauwelijks meer doorheen lopen vanwege het onkruid. Ik wil je graag vergoeden met seks, want ik heb geen geld meer.
Onkruid wieden (Klus van 2 uur)
Zwaantje
★★★★★★★★★☆
Ik zit met een probleem, mijn wasmachine kan het water niet meer kwijt. Ik heb geen geld voor een professional, maar misschien is hier een handige man die mij zou willen helpen?
Wasmachine repareren (Klus van half uur)
© 2026 Mature Sexdates