Ben je geil? Ik ben geil. Jij bent geil? Dus ik zeg afspreken. En een lekkere neuk festijn er van maken. Ben jij het daar mee eens? Stuur mij dan het antwoord JA ;) En we gaan gauw afspreken.
Dating met lekkere dame Loveyoux van 30 uit Kronenberg, Limburg
Lottezwolle (31)
★★★★☆
Dansen wij binnenkort samen door het leven? Iemand die zijn tijd neemt om een vrouw te leren kennen, die niets wil overhaasten en ook niet dat ene ding alleen maar achterna loopt. Zo kom ik veel mannen tegen en daar bedank ik dus voor. Je kan me een plezier doen door goed voor jezelf te zorgen, op elk vlak bedoel ik dat dan.
Kom je het meemaken? Mag het in dit stukje echt alleen maar over jou gaan? Jammer want ik denk eigenlijk dat je zelf ook wel wil weten wat voor een geile donder er nu op je pad is gekomen. Maar ik zal niets vertellen, je zal zelf moeten meemaken hoe ik je diep verwen met mijn geile mondje.
Zou je van me houden, ongeacht wat? Ik ben geïnteresseerd in het ontmoeten van een man, iemand die serieus liefhebbend, beleefd is, die graag reist in de vrije tijd en wanneer het tijd is om op een vaste plek te zijn, is geen probleem, hij houdt ook van tijd doorbrengen met je familie die echt wil ontmoet mij..
Leuke dame is op zoek naar een leuke man. Ik ben op zoek naar een leuke man, iemand met een leuk karakter waar mee ik van alles mee kan delen. Het uiterlijk is voor mij niet belangrijk, het gaat er bij mij om te ik een goed gevoel bij jou heb.
Leuke man Mijn ex vriend vond mij niet meer mooi en heeft mij ingeruild voor een veel jongere dame. Zelf voel ik dat niet zo en wil ik graag een man leren kennen die mij durft te zeggen dat ik nog mooi ben.
Onzeker ben ik niet, maar hoe fijn is het om tijdens het vrijen te horen te krijgen hoe mooi de ander je vindt. Jij bent complimenteus en vind het fijn om een dame te laten voelen hoe mooi ze is. Vooral tijdens het vrijen, houd jij je niet in en strooi je met complimentjes. Mochten wij seksueel klikken, sta je open voor een relatie.
Neuk jij me in mijn kontje? Hmm ik zou hem van jou heel graag in mijn kontje willen voelen, bied jij je aan? Dan beginnen we zachtjes met ons twee mijn kutje wat uit te gaan rekken en als je mij opgewonden genoeg gemaakt hebben kunnen wij samen het feest compleet maken?