Ben jij ook anders, maar veelzijdig? Vind jij bovengenoemde dingen ook belangrijk in een relatie? Een man moet voor mij wat dat betreft veelzijdig zijn. Ik benut dan ook graag alle kanten en kansen ;)
Dating met single gilf naat van 46 uit Kamerik, Utrecht
Nacier (35)
★★★★☆
Samen ontspannen dat is een uitkomst! Na een drukke werkdag is het hoe dan ook super lekker om fijn te kunnen ontspannen en er een heerlijke tijd van te kunnen maken. Dat is het voornaamste. Ik neem het er nu te weinig van en mijn plan voor de toekomst is dat wel te doen. Jij en ik samen lekker ontspannen?
Zullen wij 1 van je stoutste fantasieën verwezenlijken ? Heb jij net als ik een passie voor erotiek ,en zou je die graag willen delen ?samen een ontspannen tijd beleven? En er samen een heerlijk erotisch feestje van maken ? Waar een hoop mogelijkheden in kunnen ontstaan met wederzijds respect. Misschien wel 1 van je stoutste fantasieën verwezenlijken ?
Trek in een likje over je eikel? Ik heb heel wat dingen in huis die ik graag met jou zou willen uitvoeren. Daarbij moet je wel een beetje kinky en extreem willen genieten, durf je dat? Ik zal beginnen met je zachtjes te verwennen, lekkere likjes over je eikel te geven en heerlijk aan je ballen te zuigen. De rest komt later! ;)
Het is weer tijd.. Het is een tijdje nu uit met mijn vriendje en ik vind het wel erg stil worden nu. Eerst dacht ik van het is wel lekker even de rust. Nu vind ik dat het wel weer genoeg is met alleen zijn. Uitgaan naar bars, kroegen of clubs vind ik maar niks dus is deze site wel een top optie. Wie stuur mij een leuk en spannend berichtje?
Geef jij mij misschien een keer harde seks? Nou laten we eerlijk naar elkaar toe zijn waarom we hier zitten, ik ben op zoek naar hete en geile seks. Dat softe mag van mij achterwege blijven en ik wil het een kaan hard beleven.
Wie wilt genieten van een uitgebreide massage en verwenbeurt Een uitgebreide massage en verwenbeurt geven en krijgen. Te vinden zijn voor een seksrelatie. Elk ons eigen leven hebben maar hebben we zin in seks, dan bellen we elkaar. Voor de rest geen verplichtingen of verwachtingen, alleen lekkere en geile seks.