Goed verzorgd en schoon? Ik ben alleenstaand en ben dat helemaal zat. Ik ben toe aan een relatie. Al is het alleen voor de sex….mij best ! Dat is in ieder geval een begin. Ik houd wel van een goed verzorgd en schoon lijf.
Welke geile man wil mijn date naar een exclusieve seksclub z Ik heb een fantasie die ik wil gaan laten uitkomen. Het heeft te maken met een club waar allemaal mannen en vrouwen met veel geld verkleed heen gaan en je dus seks hebt met bijvoorbeeld een geile vent met een masker op. Je weet niet wie het is en krijgt het nooit te weten. Het is een seksclub waar je alleen op uitnodiging binnen kan komen, en ik heb een uitnodiging. Maar moet een man meenemen.
Geen moeilijk gedoe Ook af en toe lekker wil seksen. Meer hoeft dat niet te zijn. Daarna gewoon lekker je eigen weg weer gaan. Wel met wederzijds respect natuurlijk he. Heb geen zin in moeilijk gedoe of lange verhalen
Geil wijfie wil je zaad. In mij heb je een vrouw die, als ze de kans krijgt, pijpt waar je bent. Of het nu onder het rijden is, ik je een pashokje intrek, onder je bureau. Noem het maar op. Jij bent een leuke sportieve man die zijn zaad wel wil opsparen voor mij.
Ik zoek harde anale sex!
Ik ben helemaal geschoren en klaar voor jou lekkere lul diep in mijn kont! Eerste doe ik even mijn buttplug in zodat alles wat makkelijker gaat. Kom jij dan klaar in mijn sterretje?
Het beest in mij los maken en daarna temmen. Door mijn vriendje zegt vaak tegen mij dat ik onveradigdbaar ben, dat klopt ook best wel een heel klein beetje veel. Na de eerste keer klaar komen, dan kom ik pas los. Jij bent die no nonsens man die dat aan kan en het beest in mij eerst los maakt en daarna gaat temmen.