Wil jij 10 maanden in het jaar mijn lover zijn Ik zoek dus een man voor 10 maanden per jaar om te zorgen dat ik mijn dagelijkse portie sex kan hebben. Verder ben ik weg voor werk in Dubai.
Sexdate met rijpe gilf FleurAnaal van 46 uit Pijnacker, Zuid-Holland
Solenne2018 (36)
★★★★★
Een man of vrouw ongeveer mijn leeftijd Je hebt een baan waar je het naar je zin hebt of tevreden mee bent, praat graag over leuke dingen en beseft dat je met klagen niet ver komt. Je hebt een ruime fantasie en je mag zeker een beetje stoer zijn.
Eigenheimertje zoekt een man. Ik kan soms koppig zijn maar dat is iedereen denk ik wel die zijn zinnen op iets gezet heeft. Maar dat maakt me geen onaardig mens vind ik. Ik zoek wel een leuke man, koppig mag maar dan zijn we het wel allebei.
Neuk me alsjeblief hard! Ik wil je heel diep en intens voelen het moet het beste gevoel ooit zijn. Als we samen tijd door kunnen brengen zou dat geweldig voor me zijn. Hoe denk je erover?
Geil, sexy en zin in sex! Wie o wie? Heb jij dat heerlijke harde stukje vlees voor mij, weet jij hoe jij mij zo vaak mogelijk kan klaar laten komen en kan jij mij dat gevoel geven waar ik al een tijdje naar verlang. Dan wil ik zeker wel van jou weten hoe geil jij bent en wat voor lekkers jij met mij zou willen doen!
Ben je meer iemand die kreunt of stil aan het genieten is? Samen in bad of op de bank, ik ben in elk geval niet moeilijk, als we het maar zo opgewonden maken als dat we voor die tijd hoopten? Stel je eens voor als jij me neukt en mijn borsten gaan alle kanten op? Het is toch lekker om mij te horen kreunen? Maak je zelf ook veel geluid of ben je meer een stille genieter?
Geile man voor SEKS!! Waarom een heel verhaal als het simpel kan?
Ik zoek..............SEKS..............!!!
En jij, ook????????? Zo JAAA dan zijn we toch klaar en gaan we snel verder.
Liefst wel voor vaker hoor, want eenmalig kun je niet op elkaar ingespeeld raken.
Ben je dat eens, stuur me dan snel een berichtje, ik word al nat bij het idee.