Waar ben jij naar opzoek? Ik heb een mooi strak en klein kontje waar jij vast wel graag in wil zitten. Als je denkt dat het wel gaat werken tussen ons dan sta ik helemaal voor je open! ;)
Naaien met wulpse moeder Anstrida van 25 uit Einighausen, Limburg
C0ffeelover (39)
★★★★☆
Gaan we voor een kop koffie? Een goede kop koffie is nooit verkeerd, en zie het al voor me dat we elkaar leren kennen onder het genot van een koffie. Dat is in mijn ogen ook nooit verkeerd. Want dat het gezellig word, dat is een feit natuurlijk.
Een nieuw hoofdstuk Net als ik ben jij ook toe aan een nieuw hoofdstuk in je leven. Het leven gaat door en jij bent iemand die zich niet in een hoekje laat drukken. Ik val niet op bepaalde type mannen. Ben niet zo na wat ik heb meegemaakt op uiterlijk. Er is meer dan uiterlijk en de schoonheid van iemand zit van binnen.
Ben jij een lekkere vent?
Hey jij daar, ja jij die lekkere gozer die dit leest heb je ook zo een zin in een lekker spannend avontuur? Ik wil wel gelijk eerlijk aangeven dat ik getrouwd ben. Mijn man geeft me niet wat ik zoek, misschien zitten we in hetzelfde schuitje?
Respect en vertrouwen! De meeste mannen die willen meteen in bed maar jij bent anders. Je houdt ervan om een dame gerust te stellen en je vindt het belangrijk dat ze jou kunnen vertrouwen. Je gaat dus nooit zomaar met iemand in bed duiken om toch zo je zin te krijgen. Je hebt respect voor de wil van de dame in kwestie. En daar verlang ik echt naar want dat is tegenwoordig heel zeldzaam hoor!
kom jij me van top tot teen heerlijk verwennen? ik geef me graag over aan een lekkere, geile en ondeugende man, die me van top tot teen me lekker verwent, de tijd voor me neemt en niet te vergeten een heerlijk en stout avontuurtje ervan te maken. Ook zo zin in een avontuurtje met mij?
Sex is zowel sport als ontspanning Gescheiden vooral omdat ik meer sex wilde! We zijn maar zo kort op deze wereld dat we het verdienen om elke dag meerdere orgasmes te beleven. Wil gewoon lekker in mijn gaatjes worden geneukt door een harde lul. Sex betekent alles voor me, het is zowel sport als ontspanning.