Hoi ik ben Sandra en ik zit op leuke jonge mannen te wachten Ik heb nu na tien jaar huwelijk even geen zin in een relatie, maar ik heb wel zin in iets anders ;-)
Ik zoek leuke jonge mannen die vallen op een iets oudere vrouw.
Daten met lekkere dame Sandra35 van 33 uit Groenlo, Gelderland
Manmandy1986 (31)
★★★★☆
Minnaar gezocht. Lekkere massage's elkaar leren kennen. Zou het fijn vinden als je intiem geschoren bent, schoon bent op jezelf en zeker durft te zeggen wat je allemaal wilt en verwacht.
2 seks verslaafden in 1 huis... Jij wilt best samenwonen met een seksverslaafde vrouw want jij hebt ook iedere dag zin. en dan neuk je ook nog het liefste niet gewoon braaf in bed maar wil je alles wat ze in porno films doen, na gaan spelen!
Wil je ook sex in bad? Het lijkt me lekker maar ook heel apart. Ik wil sex in bad. Zou het er niet alle kanten overvliegen? Niet dat het me uitmaakt want op dat moment ben ik daar niet mee bezig maar het lijkt me zo geil.
Neuk jij me overal in huis? Seks kan ik overal wel hebben, ik hoef dat echt niet zo nodig in bed te doen. Ik vind het ook geil om het overal in huis te doen en elke plek is weer net zo spannend. Gaan wij er een fijne geile tijd van maken?
Genieten van de rust en de haast van het leven? Waar wacht j Ja ik heb het al zo een beetje omschreven, belangrijk is voor mij dat je echt bent. Niet iemand die zich probeert voor te doen als een ander want uiteindelijk heb je ook alleen maar jezelf toch? Ik zou zeggen laat wat van je horen als mijn profiel je wel aanspreekt. Ik wacht rustig af.
Welke ondeugende man ziet het wel zitten met mij? Een lekkere ondeugende man die mij zou kunnen leiden in het wat meer extremere op sex gebied, je moet het dus in je hebben om alles met mij te doen, mij op mijn gemak te stellen en je moet zelf natuurlijk een rijke ervaring hebben op sex gebied.
Zie je er lekker uit, ben je heerlijk stout, stuur mij dan snel een berichtje.