Jij mag raden! Ik hoor je denken, iets klopt er niet aan deze dame !!
Je hebt helemaal gelijk, maar ik weet zeker dat jij niet raad wat er mis is met mij! Ik ben benieuwd :-)
Daten met eenzame dame Cammmy van 34 uit Elst, Utrecht
Tulpje81 (36)
★★★★☆
Leuke dame is op zoek naar een leuke man. Ik ben op zoek naar een leuke man, iemand met een leuk karakter waar mee ik van alles mee kan delen. Het uiterlijk is voor mij niet belangrijk, het gaat er bij mij om te ik een goed gevoel bij jou heb.
PAS MAAR OP!! :) Ik weet heus wel dat ik er niet verkeerd uitzie en t klinkt vast arrogant maar ik weet wat ik kan krijgen. Ik val dan ook absoluut niet op onverzorgde mannen.
Je hoeft niet super knap te zijn want daar kijk ik doorheen maar een goeduitziende man vol zelfvertrouwen vind ik gewoon super sexy. En als je dan ook nog eens lekker ruikt….nou berg je dan maar ;)
Geen knuffelbeest maar een seksbeest! Een knuffelbeer koop ik wel in een speelgoedwinkel, waar ik naar op zoek ben is een echt seksbeest om tot in de late uurtjes met elkaar te genieten. En als jou pik lekker in mijn kutje past dan hoop ik dat je hem er vaker in gaat schuiven!
Een relatie waarin ik mijzelf kan zijn! Je bent op zoek naar een intelligente vrouw die stevig in hare schoenen staat! Uiterlijke verzorging is vanzelfsprekend belangrijk zowel als hygiene als een gezond verstand en stabiliteit. Gezelschap gaat het om!
Ik zoek een maatje Ik sta met beiden voeten stevig op de grond. Het alleen zijn begin ik nu wel een beetje zat te worden en zoek daarom een maatje voor een leuke vriendschap en wie weet wel meer als de klik er is. Ik sta er zeker voor open.
Vlaamse dame is op zoek naar een gezellig maatje Ik ben op zoek naar een niet alledaagse man. wel iemand om gezellig mee te gaan stappen, uit eten, gezellig een avondje samen, maar je moet wel een mysterieus en speciaal aspect hebben. Iets wat mij onverwachts doet verbazen wat voor een veelzijdige type jij bent.