vriendschap als basis Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid.
Iets met 2 ondernemen is zoveel leuker dus misschien ben jij hier ook naar op zoek.
Sexdate met rijpe gilf HoLaurence van 50 uit Izegem, West-Vlaanderen
Lovejudith (39)
★★★★★
Kom jij mij verwennen? Welke man heeft er zin in een lekker lichaam. Je mag alles met mij doen, zo lang het maar niet te extreem is. Ik wil mij helemaal aan je geven.
Een single man zoek ik, een leuke vriendelijke maar sexy man.
Hou je van reizen dan ben jij de man die ik zoek. Settelen dat woord speelt ook al tijden door je hoofd. Omdat ik er graag op uit trek met reizen zoek ik wel een man die van reizen houdt. Ander teer punt is kinderen. Ik wil op deze wereld geen kinderen zetten en daar sta jij ook achter.
Sstt.. ons geheimpje! Ssttt.. mijn vriend mag hier echt niks van weten dus dit is ons geheimpje oke? Ik ben normaal niet zo'n klager maar we hebben de laatste tijd bijna geen intieme momenten meer en veel spannends is er ook niet meer bij. Ik wil samen met jou genieten, alles doen wat we beiden fijn vinden en samen op ontdekkingsreis gaan. Kom jij me verwennen?
Heeft een goede instelling en weet hoe hij me moet complimen Ik zou moeten krijgen wat ik wil of verdient, ik zal het hierin plaatsen. Gewoon informele vrienden die een paar drankjes drinken. We weten niet wat er zal gebeuren en je accepteert dat we een geliefde kunnen zijn.
Welke gaat het worden? Jij bent gek op spanning en vreemdgaan. Jij zoek het liefst een vrouw die ook in een relatie zit, maar veel seks te kort komt. Zullen wij dan lekker met zijn tweetjes die schade gaan inhalen? Vindt jij het heerlijk om bij mij een grote dildo naar binnen te brengen en daarna anaal, of steek je liever die geile pik in mijn kontje? Laat mij maar voelen wat jij in huis hebt.
Geile contactjes gezocht. Kan wel wat gebruiken namelijk. Niet dat ik het aan de grote klok wil gaan hangen hoor! Maar sex mag wat mij betreft echt wel vaker dan eens per week. En omdat het een eindeloze discussie aan het worden is thuis. Ga ik proberen hier een geil contact te vinden. En wat sex te aan krijgen. Moeilijk of bewijs je het tegendeel?