Ik zoek aandacht! Welke sexy man, aantrekkelijk en lekker wilt een avontuur met mij aan gaan?
Een man die er van houd om verwend te worden door een volle dame. En houd van seks!
Single of gebonden als de seks maar goed is.
Daten met mooie dame Genivee van 37 uit Beveren-aan-den-Ijzer, West-Vlaanderen
Beautyfool1983 (34)
★★★★☆
Type, spannend en lief Welke man vind het heerlijk om een vrouw in de watten te leggen. Het fijn vind om samen wat op te bouwen, knuffelen, kletsen en heerlijk te vrijen.
Genieten samen dat staat bij mij als motto wel boven aan.
Maken wij er iets speciaals van? Nou laten we er eens werk van maken, jij bent vast en zeker opgewonden en ik ook, dus dat zegt al meer als genoeg. We maken er dan iets heel speciaals van.
Doggy vind ik geil, en wat is jouw favoriet? De geilheid spat er vanaf en heb ook erg veel zin om door jou goed genomen te worden. Ik hou van het standje doggy, en wil dan ook goed geneukt worden door je. Hou mijn borsten lekker vast en stoot diep in mijn natte kut!
Een goede vriend en meer! Dat we elkaar moeten kunnen vertrouwen, is iets dat ik niet moet zeggen, denk ik? Als je een goede vriendschap hebt, moet je elkaar ook alles kunnen vertellen en dingen kunnen delen die je niet met iemand anders deelt, en als dat goed voelt, zal er automatisch meer floreren tussen ons.
Lieve vriend gezocht Ik ben opzoek naar een nette fatsoenlijke man.
Iemand die niet alleen voor een ding bij een vrouw is, maar er echt voor elkaar wilt zijn.
Lief en leed delen, leuke en de minder leuke dingen delen.
Niet te lang! Eerlijk gezegd heb ik geen zin om hier dikke verhalen aan te kondigen over mijzelf, dat hoop ik later wel te doen bij een lieve man die ik hier ga ontmoeten.