een man voor in mijn film Ik wil heel graag een keer een stout filmpje maken, maar dan wel met een net zo lekker geil persoon als mijn!! samen terug kijken en dan zien we wel wat we ermee doen!! Wie ziet dit ook wel zitten ?
Daten met lieve dame PatVicci5 van 38 uit Alkmaar, Noord-Holland
R0511E (38)
★★★★★
Eerst vriendschap en dan zien wat er gebeurd?
Ik zou wel graag eens willen weten of wij de perfecte match zouden zijn.
Daar zou ik zo blij mee zijn, dat kan ik je wel zeggen.
We zouden alles kunnen hebben en er helemaal voor proberen te gaan samen.
Zou jij je daar ook niet lekker bij voelen dan?
Dus, klaar om het eens te gaan proberen?
Anaal is mijn wens, maak jij hem waar voor me? Ik doe alles voor een heerlijke beurt en als je me dan als toetje ook nog eens anaal wil pakken dan is het helemaal mooi. Neuk me en pak me waar je maar kan, dat doet me goed en dat is lekker.
Voorspel is heel belangrijk! Lekker lang van elkaar genieten met een voorspel van misschien wel een uur? Kan je dat? Want de mannen die je voor gingen waar heel snel klaar en hadden er helemaal geen zin in.. Ik wil een geduldige man die daar de tijd voor kan nemen.
Word gewoon lekker wild en doe dingen met me. Ik wou dat we meer plezier met seks konden hebben! Laten we bijvoorbeeld een ander soort standje proberen! Laat me weten of je een ruwe bent! Ik wil je testen, we moeten het eens in de openlucht proberen!
Een leuke, lieve man. Hallo mijn naam is Jessy ik ben een vrolijke dame die veel tijd over heeft voor leuke dingen te ondernemen, maar alleen is dat niet zo leuk. Dus zoek ik een leuke, vriendelijke en lieve man met wie ik een vriendschappelijke relatie kan opbouwen en wie weet wat meer.
Een man die begrip toont en geduldig is in wat ik graag doe. Als je je niet verveelt met de verhalen van mij zoals wat er in mijn klas is gebeurd, denk ik dat we meer tijd nodig hebben om te praten.