Ik wil een keer echt goed verwend worden Ik was nog maagd toen ik trouwde met mijn man en ik ben er onlangs achter gekomen dat ik heel veel mis op seks gebied. Ik wil ook het ultieme genot ervaren
Sex met wulpse dame Liefdesgodin van 27 uit Brussel, Brussel
Ptraatje (34)
★★★★☆
Kijk maar naar mijn lijstje! mijn trefwoordjes:
lachen
leuke, sexy dingen doen
schoon en verzorgd
geen bankhanger/bankhangster
aan mij denken hoor;-)
leeftijd/huidskleur ben ik achter: niet belangrijk
ehhmmm wat nog meer....
oh jaaaa: heel enthousiast en vol met passie en verlangen moet je zitten;-)
later!!
Voor nu eigenlijk gewoon a friend with benefits! X Spontaan, eerlijk, rechtdoorzee en zeker niet preuts. Slaan deze kenmerken op jou dan ben jij vast en zeker de man voor mij! Ben je al papa of opa ik hoor het graag, wie weet wil je nog kindjes ik sta in ieder geval overal voor open en zoek het graag met jou uit!
Vlotte, zingende vrijgezel zoekt lieve knuffelbeer Je bent wie je bent en ik wil je leren kennen zonder dat je je anders, beter, stoerder of wat dan ook gaat voordoen. Ik val trouwens niet zo op macho's, geef mij maar een lieve knuffelbeer waar ik dicht tegen kan aan kruipen.
Spannende man! Jij die er van droomt om eens een getrouwde vrouw te neuken. Het heerlijk vind als een vrouw vrouwelijke vormen heeft, en samen met mij wil kijken naar wat er allemaal mogelijk is in bed! Laten we stout zijn, en vooral doen!
Zelfstandige, hardwerkende vrouw heeft nood aan oraal. Omwille van mijn zaak wil ik dit toch een beetje discreet aanpakken hoewel hardwerkende vrouwen toch net zo goed seks nodig hebben. Oraal is voor mij onmisbaar tijdens seks dus hou je daar niet van, dan hoef je ook niet te reageren. Maar ik ben nog geen enkele man tegengekomen die het niet lekker vond om gepijpt te worden of om een nat kutje te likken. Eigenlijk is oraal voor mij belangrijker dan het neuken op zich maar uiteraard wil ik dat ook wel doen. Verschillende standjes doen behalve het missionarisstandje. Er zijn nog zoveel andere standjes dus waarom die dan niet proberen?