Ben jij die lieverd? Vrijgezelle mannen graag, niet te veel bagage en een lekker lichaam. Dat is wat ik zoek, maar ik weet dat misschien te veel eisen zijn, dus ik laat mij verrassen door de mannen hier.
Hoelang heb je nodig? Hoe lang denk jij dat je nodig hebt om mij schreeuwend klaar te laten komen?? Een uur? Een half uur? Een kwartier? Misschien wel korter haha? Het maakt mij niet uit hoor als je het maar kunt waarmaken en het liefst meer dan 1 keer hihi.
Ja of nee? Ik hoef allemaal niet van dat moeilijke gedoe. Ik wil gewoon ja ik wil neuken of een nee ik zoek verder. Waarom moet het allemaal zo moeilijk als het ook makkelijk kan want uiteindelijk willen we allemaal neuken lijkt me en daar ook uitkomen.
Wie komt er tussen mijn benen? Het hete weer komt eraan! en gek genoeg heb ik daar altijd last van. Niet te blussen! Heb jij dat nu dan ook? Echt mega veel geile zin? En ben je niet met 5 minuten tevreden? Kom jij dan tussen mijn benen?