Je houd van echte spanning!! Je houd van spanning? en dan bedoel ik ook echt spanning zo in de vorm van vast gebonden zijn? je zelf helemaal over moeten geven aan een ander!!
Lieve vriend gezocht Ik ben opzoek naar een nette fatsoenlijke man.
Iemand die niet alleen voor een ding bij een vrouw is, maar er echt voor elkaar wilt zijn.
Lief en leed delen, leuke en de minder leuke dingen delen.
Hoe geduldig ben jij? Heb je voor mij speciale aandacht gereserveerd? Ik ga het wel nodig hebben omdat ik gewoon veel aandacht wil.
Ja, makkelijk ben ik niet hoor. Heb jij het geduld voor mij?
Kom hier jij! En spuit alsjeblieft mijn gezicht onder!
Zou jij mij willen neuken?
Dat is meteen de eerste maar ook de laatste vraag die ik je stel.
Dan mag je mij lekker hard en goed neuken, in mijn mondje klaarkomen of mijn gezicht onder spuiten.
Als ik wil neuken, hoe snel sta jij klaar? Ik verwacht geen liefdesverklaring van je maar wel je geilheid. Ik ben seksverslaafd en wil MOET soms gewoon klaarkomen, spuiten, een pik in mij voelen. Is dat erg? Nee toch? Ik schaam mij er niet voor, dus lees mij niet de les maar vertel mij wat je mij kan bieden.
Geen poespas gewoon actie ondernemen samen waar wacht je op? Je bent hier niet voor niks denk ik, je verlangt toch ook naar een geile poesje die jou kan verwennen? Geen poespas maar gewoon actie ondernemen en samen genieten daar staan we toch beiden voor?