Zeer ervaren en heet wil jou alles leren. Zeer ervaren en ik weet precies wat ik wel en niet wil. Ik val op jongere mannen en vind het fantastisch om ze nog van alles bij te leren
Ik wil dat jij mij geil verwent. Kom je? Jij wil mij toch wel verwennen, als ik er aan denk dat wij geil met elkaar bezig zijn, een stout en lang voorspel hebben, jij die mijn kut likt en ik die jou heerlijk afzuig dan krijg ik al geile kriebels. Wat vind jij nog meer lekker?
Ik zoek..... Ik zoek een lieverd, een waar we in een relatie op een lijn liggen. Samen beslissen over dingen, ook de dingen die in bed gebeuren. Ik hou niet van extreem, maar het mag allemaal wel erg spannend zijn, kan jij je daar in vinden?
Wil jij vandaag nog seks? Ik ook! Vandaag nog seks? Dat kan geregeld worden. Hoe sneller ik geneukt word, hoe beter want ik sta al veel te lang droog. Met mij kan je alle kanten uit: tedere seks maar ook een wat ruwere aanpak vind ik wel lekker om te doen. We moeten er wel allebei plezier aan beleven.
Nu ben ik lang genoeg alleen geweest Meestal ben ik een open boek en flap ik er van alles uit. Dan ga ik er vanuit dat andere mensen dat ook zijn, dat spreekt me toch wel het meeste aan. Als je nooit iets spontaan vertelt of doet, dan lijkt het wel of het van één kant komt en dat wil ik niet. Samen leuke dingen doen en zo langzaam naar elkaar toe groeien zodat er een hechte en innige band tussen ons ontstaat en wie weet zelfs liefde?
Mijn benen liggen al open voor jou. Ik hoef weer geen man die na een tijd verliefd word en het in zijn hoofd haalt om samen een gezin te stichten en te trouwen. Ik wil gewoon een man die af en toe eens lekker alles los wil laten en daarbij zijn genot wilt delen met mij.