Naast mijn carrière maak ik tijd voor jou. Naast mijn drukke baan maak ik graag tijd voor een spannende date. Het moet het wel waard zijn, dus laat maar zien wat jij in huis heb!
Neuken met eenzame dame Aaltiena van 38 uit Gent, Oost-vlaanderen
Allcolour (39)
★★★★☆
Zijn er ook serieuze mannen? Ik zoek geen bepaalde type qua uiterlijk, maar ik verwacht wel iemand dat eerlijk en betrouwbaar is. Heeft een leuke karakter, uitstraling en is een avontuurlijke type.
Ik wil iemand ontmoeten die dezelfde interesses met mij deel als je graag online games speelt. Ik denk dat we erover moeten praten en moeten spelen. We kunnen er goede vrienden zijn, en ik ben er zeker van. en we zullen veel hebben om over te praten
Ben jij die geile man? Wat ik zo lekker vind aan mannen is dat ze altijd mijn goeie plekjes weten te vinden. En ik kan je zeggen ik heb er genoeg.
Ik zoek geen relatie, tenminste niet in eerste instantie, maar wil wel lekker genieten van de seks, en ik hoop samen met jou!
Een man voor mezelf, mijn droom! Ik wil een man voor mezelf en dat idee maakt me heel gelukkig. Ik heb die man nodig om samen te zijn en plezier te hebben. Laten we doen wat we willen en dat is een perfect idee voor mij!
Stille wateren met hele natte gronden Je hoeft voor mij geen seksgod te zijn of iemand die alle ervaring heeft. Het allerbelangrijkste dat ik bij een man doe vinden dat hij seks een eigen draai kan geven.
Hou jij ook van lekkere borsten? JIj bent een man die houd van lekkere borsten en daar heerlijk mee wilt spelen. Je bent niet van de snelle seks maar neemt de tijd door middel van een lekker lang voorspel. Daarnaast vind je het heerlijk om meerdere keren klaar te komen, of in ieder geval de vrouw meerdere keren te laten komen. En misschien durf jij het ook wel aan om een trio te doen?