Iemand die me een grote lach kan geven!
Een man met gevoel voor humor. Een man die me aan het lachen kan maken. Een man waar ik makkelijk mee kan opschieten.
Vrijen met lieve moeder Liede-Ke van 25 uit Almelo, Oost-Vlaanderen
barbsje (38)
★★★★★
Neuk jij mijn kontje helemaal stijf? Mijn tieten willen eens flink onder handen genomen worden en mijn kontje helemaal stijf geneukt worden. Kun jij dat zo snel mogelijk voor elkaar krijgen anders zoek ik even verder? Ben jij ook zo super geil aan het worden, laten we lekker in elkaar klaarkomen. Ik hoop dat je eerst even aan mijn natte klitje gaat sabbelen?
Iemand die klaar is voor een verbintenis. Iemand die me veel aandacht kan schenken. Wie laat mij de aandacht voelen die ik wilde? Als je dit serieus meent, zal ik gelukkig zijn. Ik kan alles doen wat je wilt om onze relatie te laten werken. Ik hoop dat je klaar bent voor een toezegging.
Lekkere man, voor seks en relatie Een geile sexy man, die samen met mij wil genieten van de seks, maar ook open staat voor een relatie. Ik hou van mannen die weten hoe ze met een vrouw moeten omgaan, houden van lekkere en geile seks. Een grote man met lekkere handen is meer dan welkom.
Laten we samen alle remmen los laten! Ik heb graag de touwtjes in handen, ik bepaal graag wat er wel en niet gebeurt. Ik haal wel graag het onderste uit de kan en laat me helemaal gaan. Alle remmen los en en flink tegen aan gaan. Ik verwacht dat ook wel van mijn sekspartner. Met een dooie vis seksen is ook maar niks :(
Iemand die samen met mij iets wil opbouwen Je heb een eerlijk hart dat op zoek is naar een stabiele relatie. Ik begrijp dat het belangrijk is om een blijvende basis te leggen voor een duurzame relatie. je bent een actief persoon die van fietsen en hardlopen geniet. Je weet dat fit blijven belangrijk is.
Vind je me leuk?? In het verleden heb ik niet altijd alles juist gedaan maar daar heb ik mijn straf voor uitgezeten. Het is moeilijk om als ex gedetineerde om opnieuw te beginnen, je krijgt een stempel en een naam en het is niet gemakkelijk om daar van af te komen. iedereen heeft toch recht op een tweede kans? Ben wel zo slim om het deze keer niet te verpesten voor mezelf. Eigenlijk is mijn vraag heel eenvoudig: vind me leuk!! Leuk genoeg om vrienden met me te worden, meer vraag ik niet maar mocht er meer van komen, dan zou ik daar heel erg blij mee zijn.