Afspreken met wulpse dame Bloemeke van 39 uit Groningen, Groningen
Milllie (37)
★★★★☆
Iemand die me kan motiveren. Ik wil een date hier vinden en misschien wel een nieuwe vriend en samen plezier hebben! Je moet aardig en lief voor me zijn, dus wees gewoon lekker jezelf. En laten we praten totdat we ons vertrouwd hebben gemaakt met elkaar.
Kunnen we samen stout worden.
Ik wil je gewoon misbruiken voor je lichaam. Ik wil dat je mijn lichaam streelt en likt, en vergeet vooral mijn natte poesje niet, want zij heeft veel aandacht nodig!
Zou ik hier misschien de liefde van mijn leven tegen kunnen Ik zoek een serieuze man, die eventueel openstaat voor een relatie. Ik ben niet op zoek naar iemand die mij keurt als een lekker stuk vlees, maar iemand die mij om mijn innerlijk mag.
Krijg ik van jou een flinke beurt? Een lekkere ondeugende mannen die heerlijke ballen heeft en die ook aan mij kan laten zien door mij een heerlijke lange beurt te geven zodat we samen lekker kunnen genieten ;)
maak jij mijn dag goed? Ik nomineer mijzelf tot afneuk slet vanavond.
Hopelijk wil jij met mij mee?
Mijn poesje smacht ernaar om lekker geneukt te worden, mijn poesje is al lekker nat hoor! En kan wel wat aandacht gebruiken!
Hij herinnert zich kleine dingen over jou,
Hij heeft geen hang-ups of oordelen over mijn lichaam en toont alles van affectie en aandacht. Je voelt je niet lelijk of ongemakkelijk en ook niet dat je fysiek niet goed genoeg bent. Hij is ook daadwerkelijk in staat om na te denken over de consequenties van zijn woorden en begrijpt dat niet alle pijn fysiek wordt toegebracht.