Maken we samen die wandeling? Een wandeling langs zee kan je wel waarderen en dat we elkaar leren kennen dan ook. Ik denk dat de meest perfecte manier is. Gaan we daar samen lekker achter komen?
Afspreken met wulpse dame pgril van 34 uit Breezand, Noord-Holland
mammmaMia (30)
★★★★★
Ik kan niet wachten om je te zien! Als je in het bezit bent van lieve ogen, goede humor bezit, een optimist bent dan denk ik dat je geschikt voor me bent en dat we elkaar snel moeten gaan ontmoeten!
Brengen we wat tijd samen door? Het zou geweldig zijn als we de meest perfecte match ooit zouden vormen. Zou je graag wat tijd samen doorbrengen en de dingen doen waar we zo dol op zijn? Ik kan je vertellen dat ik er klaar voor ben!
Kom jij snel lekker bij me liggen? Als je mij nu eens zou zien liggen was jij er vast bij gekomen? Stel als ik jou uit zou nodigen wat gingen wij dan allemaal doen? Het perfecte seks voor jou is? Aan mij zal het niet liggen, het zal jouw beslissing zijn met hoe we dit tot stand brengen? Ik kan vrijwel altijd, mooi meegenomen toch?
Neuk je mij lekker hard? Ik ben iemand die erg van het neuken kan genieten. Ik kreun hard en als je dan nog beter je best doet dan ga ik er echt wel goed van gillen ook als je dat niet erg vind? Ik hoop juist dat je beter je best gaat doen ervoor.
Best fijn zo... Wat een relaxte manier om een date te vinden, zeg!! Het bevalt me wel om zo vanachter mijn laptop een leuke man uit te zoeken. En ook eerst rustig via de mail elkaar wat beter leren kennen voor er geneukt gaat worden.
Leuke man, single en netjes Ja en nu moet ik vertellen hoe jij moet zijn. Zo werkt het denk ik niet.
Maar ik heb wel een paar verwachtingen voor ik met iemand op date ga, single moet je zijn, netjes en gevoel hebben voor humor.