Neuken zonder moeilijk gedoe. Hard en nat, jij hard en ik nat dus. Zo simpel dus. Ik hou niet van moeilijk gedoe en gezeur, wel van lekker neuken, het liefst lekker lang beetje stevig en in alle mogelijke standjes.
Een vriend om mee te praten Je sleept mensen niet naar beneden en je moedigt ze aan om geweldige dingen te doen. Je eet graag in het restaurant met een dame zoals ik. Nou, ik hou van eten. Vraag me gewoon niet waarom oké?
Spuitend klaarkomen in jouw mond? Er zitten hier vast veel mooiere vrouwen maar geen een kan aan mij tippen! Ben jij een geile gespierde man met een heel hoog libido? Die maar niet van ophouden weet en het liefst de hele nacht zijn zaad in mijn kontje en kutje wil spuiten? Wat doe jij als ik spuitend klaarkom, mag dat in jouw mondje spuiten? Kom mijn satijnen lakens maar eens uitproberen.
Wil jij mijn sappige kutje lekker verwennen? Goed zijn met een lekker nat en sappig kutje, eerst lekker mij opgeilen, me lekker lang kunnen likken en vingeren en mij zodanig opgeilen dat ik jou daarna lekker kan verwennen ;)
Een man met een grote lul die me blij zal maken!
Grote kont voor een grote pik is hoe ik het ziej. Ik hou van mannen die graag eten en een poesje likken. Een man die geniet van mijn tong die met zijn lul speelt.
Waar is die man die geen woorden vuil maakt en me gelijk pla Zijn er hier ook mannen met lef die gelijk durven afspreken zonde boe of ba, er op af en gaan met die banaan?