Sexspeeltjes en een man gezocht! Het zou leuk zijn als u gek bent op speeltjes gebruiken tijdens de sex. Misschien hebt u zelf wel speeltjes die ik eventueel bij u zou kunnen gebruiken, schroom dan niet en vertel het me.
Dating met mooie moeder EmmaB van 23 uit Antwerpen, Antwerpen
Annedebeste (31)
★★★★★
Een lekkere seksband opbouwen,wie weet meer! Ja ik rook en hoop dat jij dit geen probleem vind. Mochten wij een hete relatie met elkaar aangaan is er genoeg te doen om mijn mondje schoon te maken voordat we gaan zoenen. Maar bij een serieuze relatie, zou ik best willen stoppen.
Toch, laten wij eerst eens kijken of wij elkaar leuk genoeg vinden om een heerlijke seksband op te bouwen!
Neuk me in mijn tuintje! Jij bent een leuke single man, of een stoute getrouwde man. Beide vind ik een lekkere uitdaging en ga graag voor het genot tussen ons beide! Ik hou van hete seks namelijk.
Vrouw geniet van vreemdgaan en lekker geneukt worden Niemand verwacht van mij dat ik wel eens vreemd ga. Gelukkig maar want dan krijg ik er ook geen problemen mee. Maar ik vind het gewoon heel spannend om door een andere man lekker geneukt te worden. Iemand diep in de ogen aankijken en weten dat het fout is. Dat geeft extra genot! :)
Knibbel knabbel knuisje wie knabbelt er aan mijn kruisje? Van mijn lichaam zou ik jou als eerste mijn borsten laten zien, ze zijn gewoon van mij zelf, niks geen opvulling of operatie, een volle cup en overgevoelig. Jij mag er naar kijken, maar nog fijner als jij er aan gaat sabbelen en knabbelen en dan afzakt naar beneden.....de verboden grot even een bezoekje brengen.
Als wij seks hebben Seks verslaafd ben ik zeker, maar dat is niet erg want dan kan het wel eens heel erg lekker worden. Ik speel met mezelf als ik geen pik binnen handbereik heb, ik heb wat speeltjes die ik dan gebruik. Zou jij die ook willen gebruiken als we het doen samen?
Wie helpt me om een keuze te maken? Een mede-doener, eentje van geen woorden maar van veel daden. En dat kan van alles zijn hoor, maar mijn voorkeur gaat wel uit naar dat ene, je weet vast wel wat ik bedoel?