Misschien een man met een baard Een stoere vent die van gezelschap en uitgaan houdt, gezellig op stap naar de cinema of uiteten. Maar ook een lekkere wandeling in het bos... Je moet wel een beetje ondernemend zijn.
Afspreken met lekkere dame Kruimeltje14 van 39 uit Enschede, Oost-Vlaanderen
Dubbelekusss (38)
★★★★☆
De allergrappigste vrouw zoekt man met humor Een super gezellige man die houdt van een lach, maar ook een goed gesprek kan voeren. Uiterlijk vind ik niet belangrijk maar een persoonlijke verzorging wel.
Kan jij in de middag? Het was maar een slippertje, zei hij. Geloof er een geen bal van: volgens mij is hij de laatste tijd een notoire vreemdganger. Nou laat ik me ook maar eens echt gaan. Zoek discreet slippertje voor in de middag, zodat ik op tijd thuis ben voor z’n eten…haha.
Orale seks en seks met een uitdaging behoren tot jouw eisen Jij kan ook uitgebreid genieten van seks en orale seks behoort tot één van je favorieten. Je weet goed met je pik om te gaan en ziet het wel zitten om deze onverzadigbare seksverslaafde eens goed de les te lezen.
Te lang droog en teveel zin, ken je dat? Te lang sta ik al droog en dat is echt niet mijn ding hoor. Ik heb liever gewoon goede seks en daar ben ik dan ook hard naar op zoek. Wat zullen we doen om elkaar de lekkerste seks te gunnen? Heb je al een fijn idee voor ons tweetjes?
Vrouw heeft zin in een pik en houdt van pijpen Zin in een pik. Zo'n lekkere grote die heerlijk diep naar binnen gaat en mijn g spot weet te vinden. Wat ik zelf fijn vind is lekker pijpen en je pik helemaal tot achter in mijn keel leggen. Je ballen strelen en likken vind ik enorm geil. Ik hoop dat jij een goede beffer bent want dat is heel belangrijk.
Beland jij in mijn verhalen? Ik ben echt een lees freak. Het liefst lees ik graag erotische verhalen want die geven mij inspiratie om zelf ook leuke dingen te schrijven. Het liefst schrijf ik verhalen uit eigen ervaringen, misschien wel met jou?