Zijn lach is het mooiste dat ik ooit heb gehoord Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten. Ik wil een lieve en aanmoedigende man.
Naaien met mooie bejaarde Micki59 van 58 uit De Tike, Friesland
borstenKate (37)
★★★★☆
Kun jij mijn spannende kledingstijl aan? Je droomt er al een hele tijd van een vrouw die het altijd fijn vind om zich spannend aan te kleden en daarbij is het niet erg als er een tiet te zien is waar je dan ten alle tijden even aan mag voelen of sabbelen als je het durft
Ben jij die speciale man? Sinds ik ondervonden heb hoe goed het leven kan zijn als alleenstaande. Weet ik ook zeker dat het niet iets gaat zijn wat ik zomaar snel op gaat geven. Maar als ik dat wel doe. Dan is het voor die ene speciale man. Maar wie is dat?
Een man, netjes en verzorgt Nu ik officieel gescheiden ben mag de vlag uit en is er ruimte voor een nieuwe relatie/ vriendschap met een man. Ik zoek dan wel een eerlijke degelijke man, geen stoertje geen haantjes, zo als je tegenwoordig veel ziet. Nee lief en single moet je zijn.
Heb je zin om leuke dingen te doen samen? Als ik ook maar de tijd heb, heb ik zin om er lekker op uit te trekken. Heerlijk vind ik dat. Of dat nu lekker shoppen is of wat anders. Een wandeling is ook wel goed. Ga je eens mee met me?
Lekker kontje zoekt geile pik Anaal! Meer wil ik er niet over kwijt. Als het je niets lijkt, dan zoek ik verder. Maar dan wil ik je wel zeggen dat je heel wat geils misloopt dan!