Stijlvolle man die er graag een geheim sletje op na houd! Een lekker sletje voor er bij, om zo je vrouw even te vergeten of juist om weer aan de lekkere seks te geraken ben je wel op uit, wees slim dan en laat me dat weten!
Een leuke vent als gezelschap, perfect! Sinds kort ben ik weer single en eigenlijk vind ik dat helemaal niets aan. Ik voel me vaak alleen en zou dolgraag een leuke vent als gezelschap willen. Dat is te gek voor woorden. Zou jij me willen leren kennen?
Wanneer mag ik mij mooi maken voor jou? Kijk als jij iets wilt moet je het ook durven te pakken maar uhm jij ziet er uit alsof jij dat wel durft! Klopt dat ook? Wat zou jij als eerste willen pakken? Lingerie en mooie kleding wind jou op, rode lipstick en hoge hakken en nog meer.
Lekker voorspel? Een lekkere vent is wat ik zoek, met een hoog libido. Een man die weet van aanpakken en houd van een goed voorspel.
Lekker is en geil, en zeker vrijgezel!
Ik wil mijn ware liefde ontmoeten
op zoek naar een man die bereid is om op het juiste moment te wachten, en ook gerijpt is in het nemen van beslissingen in zijn leven en een man waar ik altijd op kan vertrouwen.
Jij en ik? En ik hoop die man hier te vinden. Een lieve maar vooral attente man, een die de deur voor je openhoud, je hand wil kussen en niet meteen boven op mij springt. Laten we eerst de tijd nemen voor elkaar.