Gratis Aanmelden

Vrijen met wulpse dame

karenxxx (39)

Hou jij ook van lekkere borsten? JIj bent een man die houd van lekkere borsten en daar heerlijk mee wilt spelen. Je bent niet van de snelle seks maar neemt de tijd door middel van een lekker lang voorspel. Daarnaast vind je het heerlijk om meerdere keren klaar te komen, of in ieder geval de vrouw meerdere keren te laten komen. En misschien durf jij het ook wel aan om een trio te doen?

Maak contact met haar
  1. Naam: karenxxx
  2. Leeftijd: 39 Jaar
  3. Woonplaats: Antwerpen
  4. Provincie: Antwerpen
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-179 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Grijs
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Vervoer: Auto
  12. Piercings: Ja
  13. Tatouages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Vrijen met wulpse dame karenxxx van 39 uit Antwerpen, Antwerpen
Mia-Is-Hot (32)
★★★★☆
Ik zoek een geile bink. Hou jij van langdurige seks, waarbij we samen kunnen genieten. Want seks is voor mij echt puur genieten, genieten van het samen zijn, standjes uitproberen, lekker klaar komen, speeltjes gebruiken en nog veel meer.
Vrijen met lieve dame
Jeugdpuistjes (33)
★★★★☆
Gezelligste en liefste vrouw zoekt contact met lieve man Een echte warme, gezellige en vooral lieve man die er gewoon een beetje redelijk uitziet, gezellig is en die vooral niet saai thuis wilt zitten voor de buis maar juist de spanning en gezellig dingen wilt opzoeken. Ben jij de serieuze man die ik zoek en voel jij je hier toe aangetrokken, dan hoop ik snel op een leuk berichtje en super gezellig contact!
Neuken met mooie dame
Joline (36)
★★★★☆
Geile single wil verwend worden in kut Gefrustreerde vrouw die nodig een goede beurt moet hebben. Mijn kutje moet verwend worden en ik gil het uit als mijn klitje lekker gekieteld wordt. Ik pijp lekker en dit doe ik met veel plezier. Ook mag je hem in mijn andere gaatje stoppen als je dat wil!
Daten met mooie dame
IlseM (30)
★★★★☆
3 dingen! spanning, spontaniteit en geiligheid!
Vrijen met mooie dame
EEMM87 (30)
★★★★☆
Beste vriend alsjeblieft en een soulmate. Je neemt jezelf niet te serieus, en je bent op zoek naar iemand die vergelijkbaar is. Ik verkoop mezelf hier niet omdat ik alleen op zoek ben naar een beste vriend. Wees alsjeblieft niet onbeschoft tegen me.
Sexdate met eenzame dame
Loveheleen (30)
★★★★☆
Wie wil mij helpen ervaring op te doen op seksueel gebied? P Als baby ben ik door mijn ouders geadopteerd uit Zuid Amerika. Ik heb hier als kind best wel last van gehad, gepest door leeftijdsgenoten en psychische problemen omdat ik het gevoel had dat mijn biologische moeder mij weggegooid had. Ik had daardoor ook altijd weinig zelfvertrouwen, geen vriendinnetjes en al helemaal geen vriendjes toen ik ouder werd. Mijn ervaring op seks gebied is nog altijd minimaal, maar ik hoop daar via hier verandering in te brengen. Inmiddels ben ik minder onzeker over mezelf en trots op waar ik ben, maar de eerste stap op seks gebied is toch wel lastig. Vooral omdat ik al zo achter loop op leeftijdsgenoten. Ik ben bang klunzig over te komen. Wil jij mij hierbij helpen?
Afspreken met lekkere dame
Saar
★★★★★★★★★★
Ik ben genoodzaakt om hier een advertentie te plaatsen, want ik heb dringend een reparatie uit te laten voeren. Het is niet moeilijk voor een klusjesman, wel voor mij. In vergoed in natura
Reparatie (Klus van 1 uur)
Hendrina
★★★★★★★★★☆
Kan iemand mij komen helpen met een computer probleem waar ik niet uit kom? Te arm voor het huren van een technicus, maar k vergoed de schade dan maar in natura.
Computer probleem oplossen (Klus van half uur)
Ellemijn
★★★★★★★★★★
Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Fietsband plakken (Klus van 1 uur)
Irene
★★★★★★★★★☆
Ik ben niet de jongste meer en ik heb een aantal zware objecten in mijn garage die echt naar de milieustraat moeten. Ik bied je een uur seks aan in ruil voor deze klus..
Objecten transporteren (Klus van 2 uur)
© 2026 Mature Sexdates