Een leuke man met een prachtige lach. Je bent een aardig persoon en wilt met een aardig persoon praten. Gewoon lachen met mij.
Je heb gevoel voor humor en weet hoe je een vrouw plezier kan geven.
Daten met lieve moeder Eiirien van 25 uit Purmerend, Noord-Holland
latsgirl (35)
★★★★☆
Wie wil mij leren kennen? Op de een of andere manier kom ik gewoon geen leuke man tegen. Waar aan het ligt weet ik niet. Ik val niet op een bepaald type en ik zit niet vol gekke eisen. Het leven bevalt mij verder goed als single maar met twee is het toch een stuk leuker.Ik geniet van een etentje, een hapje en een drankje, reizen is ook mijn ding. Ik wandel graag en ik ga ook graag een avondje uit. Ik ben een veelzijdig type en ik hoop hier een man te vinden die dat ook is!
Samen zijn we heel bijzonder Wat een luxe dat ik hier mag aangeven aan welke criteria jij 'moet' voldoen. Maar het probleem is dat ik niet echt wensen heb. Ik ben zelf ook maar een hele normale vrouw zonder bijzonderheden. Of misschien is dat juist wat me zo bijzonder maakt?
Gewoon lekkere mannen ontmoeten! Hallootjes, ik probeer het gewoon nog een keer. Laatst heb ik hier een man ontmoet, maar die heeft het laten afweten. Wel jammer want ik vond em wel een lekkerding. Maar dat terzijde, wil weer een lekker ding ontmoeten, maar wel iemand die dan wel op kom dagen natuurlijk. Kusje
Ga jij met mij mee winkelen? Wie weet worden wij dan ook bet Ik heb laatst toen ik aan het omkleden was in het pashokje in een kleding winkel gehoord dat er een stel naast mij seks had! Super spannend en iets waar mijn kutje gelijk nat van werd. Toen besefte ik mij dat ik wel iets meer passie kan gebruiken in mijn leven. Het hand werk is te saai! Durf jij samen met mij het pashokje in te duiken en mijn kutje te beffen?!
strak sexy lijf zoekt een neuk maatje voor onder de douche getrouwd, niet getrouwd single, jong oud, maakt me niet als je maar discreet bent en een goed lijf hebt en condooms mee neemt.
Wat is normaal als je je aangetrokken voelt tot elkaar? Normaal is voor jou iets heel anders wat bijna iedereen vind, voor jou is normaal wat andere juist gek of niet kunnen vinden!
Jij kijkt niet alleen naar de buitenkant maar vind van binnen ook heel belangrijk en aantrekkelijk!