De complete man voor een onderhoudsbeurt Een lange man (>1m75) met een likgrage tong, kundige vingers en een gouden pik. Die zitten hier hopelijk wel, toch?
Sexdate met rijpe vrouw RijpeGreetje van 62 uit Kanne, Vlaams-Limburg
Lievehanneke (35)
★★★★★
Voor wat hoort wat ; ) Mannen die houden van wilde vrouwen. Mannen die neuken als dek hengsten.
Ik vind het heerlijk om verwend te worden, maar hou er ook van om een man helemaal in de watten te leggen. Je af te zuigen, je te zien genieten.
Ik ben op zoek naar een discreet sekscontact. Ik wil discreet kunnen afspreken met iemand, ik doet het eigenlijk gewoon voor de kick en natuurlijk om de ervaring. Want het lijkt mij wel spannend om stiekem dingen achter zijn rug om te kunnen doen. ;)
Een beetje bedsport kan geen kwaad. Best wel een beetje verlegen, maar heb zo'n ontzettende zin in een zwetend mannen lichaam boven op mij. Jij bent niet vies van wat bed sport en kan er maar geen genoeg van krijgen. Ik doe graag met jou mee, in allerlei posities.
Kan jij mij aan? Denk je dat? Nope, geen naaktfoto van mij...Maar ik kan je wel dit zeggen: je moet wel een grote vent zijn om mij te kunnen handelen ;)
Wie o wie komt me in zepen? Yahooo sex onder de douche ik heb dit een keer mogen beleven en moet je zeggen vind het heerlijk!! Nu nog iemand vinden die ook best wel lenig is haha.
Zoek alleen gasten die alleen willen neuken gewoon eens schijt aan de wereld, hier een gast vandaan halen en gewoon sex hebben! Geen zin in uitgaan ofzo. Sowieso geen band of iets dergelijks opbouwen. Meerdere keren sex vind ik best, afhankelijk hoe het de eerste paar keren gaat. Mee eens?