Ik kook de eerste x samen voor ons, is dat goed? Mag ik eens wat voor je koken, vind je dat wel een lekker idee? Ik stem voor want mijn kookkunsten zijn wel goed dus daar ga je zeker wel van genieten.. Dus doen we dat?
Kom jij erbij? Ik en mijn mannetje willen er iemand bij voor wat spannende ontdekkingen op sex gebied. Wil jij ons helpen en misschien wat dingen bij leren? we wachten op je!
Op verzoek van mijn man Mijn man tevens mijn Meester heeft mij opdracht gegeven om hier een profiel aan te maken.
Ik moet op zoek naar mannen die mij genadeloos willen gebruiken.
Mijn man kijkt toe maar bemoeit zich er verder niet mee.
Zo goed als alles is mogelijk, heb je interesse dan spreek ik u graag prive.
Met vriendelijke groet uw slaafje.
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?