serieus = serieus terug mis het swingen en de extraatjes + gezelligheid.
Klaar met m'n vriend...
heb dus niets in te brengen, behalve mij zelf..
(ik rook, lust een drankje + wat extra's)
Sex met eenzame gilf yvon7373 van 46 uit Ravenswoud, Friesland
Cobie (61)
★★★★★
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!
Niet vreemd van een wilde pik! Gebonden vrouw houd ervan haar man te laten vernederen door sex te hebben met andere geile mannen! Neuk mij en mijn man mag alleen toezien!!!
Wij startende cuckolders zoeken ervaren bull! Ik dacht eerst waar begin ik hemelsnaam maar, op deze site kan ik denk ik wel terecht.
Mijn partner en ik zoeken een stevige kerel die mijn man vast wil gaan binden om mij vervolgens te nemen.
Wij hebben dit nog nooit gedaan dus iemand met ervaring is wel een vereiste!
Ook liever netjes geschoren en als het kan een beetje gespierd! :)
Wie bindt hem vast en neukt mij hard? Hij is erg speciaal, mijn partner.. want wil jij mij nemen voor zijn neus?
En hij vind helemaal lekker als hij strak vastgebonden is en roerloos toekijkt.
Niet iedereen kan dit natuurlijk zomaar dus denk goed na voor dat je ons een bericht stuur?
Bind jij hem vast en gooi je mij vol met zaad?
Tut meisje zoekt een leuke man. Een vrolijke meid die dol op zwarte humor is en kan ook wel tegen een stootje. Ik sta open over wat ik precies zoek eigenlijk. Dus reageer gerust zou ik zeggen. ik hou ervan om lekker te tutten, een bioscoopje pakken en meer. Tot zo?