Ik zoek ondeugende bijles ;) Ik zoek een leuke jongen die mij een beetje bijles kan geven op een ondeugende manier. Ik heb al aardig veel gedaan maar jij weet vast nog wel de fijne kneepjes op sex gebied toch?
Tut meisje zoekt een leuke man. Een vrolijke meid die dol op zwarte humor is en kan ook wel tegen een stootje. Ik sta open over wat ik precies zoek eigenlijk. Dus reageer gerust zou ik zeggen. ik hou ervan om lekker te tutten, een bioscoopje pakken en meer. Tot zo?
Wij startende cuckolders zoeken ervaren bull! Ik dacht eerst waar begin ik hemelsnaam maar, op deze site kan ik denk ik wel terecht.
Mijn partner en ik zoeken een stevige kerel die mijn man vast wil gaan binden om mij vervolgens te nemen.
Wij hebben dit nog nooit gedaan dus iemand met ervaring is wel een vereiste!
Ook liever netjes geschoren en als het kan een beetje gespierd! :)
Depressieve dame op zoek naar iemand om mee te praten. Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.