Waar mag ik plaatsnemen? Kan jij intens genieten als ik bovenop je kom zitten? Je mag zelf kiezen of ik mijn kutje op je mond plaats of dat ik afzak naar je anker, als me mijn borsten maar niet vergeet te masseren ;-)
Naaien met geile moeder MaarLisette van 26 uit Gent, Oost-vlaanderen
Inopdrachtvan (44)
★★★★☆
Op verzoek van mijn man Mijn man tevens mijn Meester heeft mij opdracht gegeven om hier een profiel aan te maken.
Ik moet op zoek naar mannen die mij genadeloos willen gebruiken.
Mijn man kijkt toe maar bemoeit zich er verder niet mee.
Zo goed als alles is mogelijk, heb je interesse dan spreek ik u graag prive.
Met vriendelijke groet uw slaafje.
Tut meisje zoekt een leuke man. Een vrolijke meid die dol op zwarte humor is en kan ook wel tegen een stootje. Ik sta open over wat ik precies zoek eigenlijk. Dus reageer gerust zou ik zeggen. ik hou ervan om lekker te tutten, een bioscoopje pakken en meer. Tot zo?
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!
Depressieve dame op zoek naar iemand om mee te praten. Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
leuke man voor zwoele avonden heb jij het in je om een vrouw op ouderwetse manier te verwennen? Denk je dat jij de touwtjes in handen kan nemen en mij kan laten zweven naar heerlijke oorden? Dan zal je snel moeten reageren en wie weet vinden wij de juiste klik.