Wie kan mij regelmatig onderhouden? Dat vrijgezelle leven dat bevalt me wel, alleen wat ik nu erg mis is een leuke man voor regelmatig seks contact.
Is kijken wat dit me brengt :-)
Neuken met eenzame dame Gabri-elle van 44 uit Koekelberg, Brussel
Beetjevreemdgaan (30)
★★★★★
Een man om hete nachten mee te beleven Iemand waarmee ik hete nachten kan beleven. Je bent een ware dekhengst als het ware en je bent niet te stoppen. Jouw sex beleving is mirakels.
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Buiten de deur snoepen. Hoi heren, ik ben een getrouwde vrouw die lekker buiten wil snoepen. Mijn man die wil natuurlijk ook genieten en dus meekijken. Durf jij het aan om mij hard en wild te neuken terwijl mijn manlief mee kijkt hoe jij me lekker laat kreunen? Of heb je liever dat hij het niet ziet? Je zegt het maar hoor!
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Mijn man wilt kijken hoe ik wordt geneukt. Mijn man heeft een fantasie en die wil ik graag voor hem laten uitkomen. Vind het idee op zich namelijk ook wel spannend. Hij wilt toekijken terwijl ik door een andere man wordt gelikt tot een orgasme en daarna stevig in mijn natte poes wordt geneukt. (geen anaal)
Misschien vind je dit een vreemd idee maar je zult niet eens merken dat hij aanwezig is. En nee, met hem hoef je niks te doen, het gaat over mij!