Leuke man voor dito tijd Jij bent dus lekker schoon, je bent lief, eerlijk en betrouwbaar. Dat zijn de voornaamste dingen die ik vraag, maar natuurlijk moet jij ook zin hebben in een gezellige date met mij.
Niet vreemd van een wilde pik! Gebonden vrouw houd ervan haar man te laten vernederen door sex te hebben met andere geile mannen! Neuk mij en mijn man mag alleen toezien!!!
Tut meisje zoekt een leuke man. Een vrolijke meid die dol op zwarte humor is en kan ook wel tegen een stootje. Ik sta open over wat ik precies zoek eigenlijk. Dus reageer gerust zou ik zeggen. ik hou ervan om lekker te tutten, een bioscoopje pakken en meer. Tot zo?
Wie bindt hem vast en neukt mij hard? Hij is erg speciaal, mijn partner.. want wil jij mij nemen voor zijn neus?
En hij vind helemaal lekker als hij strak vastgebonden is en roerloos toekijkt.
Niet iedereen kan dit natuurlijk zomaar dus denk goed na voor dat je ons een bericht stuur?
Bind jij hem vast en gooi je mij vol met zaad?
Wil je ons beide domineren? Wij zijn een vrij stel uit Amsterdam die een man erbij zoekt die ons beide wil vernederen en goed kan domineren. Verder hoef je geen ervaring te hebben met materialen. Kan jij ons helpen?"