Mag ik met je spelen? Sinds ik ontdekt heb dat seks lekker is wil ik alleen nog maar dat en ook zo vaak mogelijk. Ik speel liever met jou als dat ik chill met de meiden hier. Ik hou ook van ouder dus leeftijd is geen probleem.
Wie doet er met ons mee? Mijn vriendje en ik zoeken een Bull voor onze cuckold ervaring. We hebben hier over gelezen en het leek ons heel spannend om dit te gaan doen. We zijn natuurlijk compleet ervaringsloos dus beetje geduld met ons is wel prettig.
Opzoek naar een andere Bull Sinds niet heel lang zijn wij actief met cuckold, hebben een man gehad maar die wist niet zo goed wat hij moest doen. We zoeken dus iemand die dat wel weet en van domineren houd. Dit sex spelletjes is het leukst me volledige overgave en die krijg je wel hoor! Graag bericht.
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Ben jij wel aardig? Hi mannen……ook zo’n afknapper gekregen van je huwelijk ? Gewoon nooit meer trouwen, haha.
Lekker daten en leuke mensen ontmoeten. Dat is tenminste wat ik van plan ben,. Nu nog hopen dat ik leuke reacties krijg van aardige, sexy kerels.
stoute ondeugende man ik lijk heel lief, maar zoals vele zeggen.. schijn bedriegt ;)! ik ben opzoek naar een erg ondeugende stoute man met voldoende energie!