Eerst een triootje, dan misschien alleen wij tweeën! Je wilt ook een triootje en als mijn man het er mee eens is, kunnen we uiteindelijk een leuke middag hebben, samen met ons tweeën ook. Maar eerst dat trio!
Afspraakje met sexy dame SanneRooss van 43 uit Poperinge, West-Vlaanderen
CrazyWijfie (42)
★★★★☆
Wij startende cuckolders zoeken ervaren bull! Ik dacht eerst waar begin ik hemelsnaam maar, op deze site kan ik denk ik wel terecht.
Mijn partner en ik zoeken een stevige kerel die mijn man vast wil gaan binden om mij vervolgens te nemen.
Wij hebben dit nog nooit gedaan dus iemand met ervaring is wel een vereiste!
Ook liever netjes geschoren en als het kan een beetje gespierd! :)
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!
Lekker gek doen is wel ons ding ja :) Alles is al zo netjes en geregeld, helemaal hier in NL. Mijn partner en ik willen wat meer kinky en gaan dan als het even kan op avontuur met jou bijvoorbeeld. Met hem mag je alles doen ook. Ook behandeld worden als cuckold vind hij fijn. Ben jij ook dol op avontuur? Aarzel niet en ga met ons mee!
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Depressieve dame op zoek naar iemand om mee te praten. Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.