Niet te lang! Eerlijk gezegd heb ik geen zin om hier dikke verhalen aan te kondigen over mijzelf, dat hoop ik later wel te doen bij een lieve man die ik hier ga ontmoeten.
Dating met lekkere dame Cherraline van 38 uit Almere, Flevoland
Lievedanieltje (39)
★★★★★
stoute ondeugende man ik lijk heel lief, maar zoals vele zeggen.. schijn bedriegt ;)! ik ben opzoek naar een erg ondeugende stoute man met voldoende energie!
Wij startende cuckolders zoeken ervaren bull! Ik dacht eerst waar begin ik hemelsnaam maar, op deze site kan ik denk ik wel terecht.
Mijn partner en ik zoeken een stevige kerel die mijn man vast wil gaan binden om mij vervolgens te nemen.
Wij hebben dit nog nooit gedaan dus iemand met ervaring is wel een vereiste!
Ook liever netjes geschoren en als het kan een beetje gespierd! :)
Wil jij begluurt worden? Mijn vriend heeft de wens om een keer toe te mogen kijken terwijl ik sex heb met een andere man, mij lijkt me dat stiekem ook wel helemaal geweldig en spannend om een keer lekker gepakt te worden door een ander, ik word er nu al nat van als ik eraan denk. Voel jij je aangesproken en lijk het je wat om begluurt te worden terwijl wij sex hebben?
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?
Ben jij wel aardig? Hi mannen……ook zo’n afknapper gekregen van je huwelijk ? Gewoon nooit meer trouwen, haha.
Lekker daten en leuke mensen ontmoeten. Dat is tenminste wat ik van plan ben,. Nu nog hopen dat ik leuke reacties krijg van aardige, sexy kerels.
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!