Vaste neukpartner, waar ben je? Ben niet op zoek naar een vaste relatie maar naar een vaste partner met wie ik zo af en toe af kan spreken voor sex. Ik woon alleen dus bij mij afspreken is prima.
Kus Sabrina
Naaien met sexy dame sabrina-1975 van 42 uit Baarn, Utrecht
Fantasie2u (36)
★★★★★
Gaan wij iets doen met die verlangens? Een meid vol fantasie en verlangens maar die ook een tikkeltje verlegen is om daar wat mee te doen. Een leuke en aardige vent leren kennen is mijn doel en samen wat met die mooie verlangens doen!
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Wie doet er met ons mee? Mijn vriendje en ik zoeken een Bull voor onze cuckold ervaring. We hebben hier over gelezen en het leek ons heel spannend om dit te gaan doen. We zijn natuurlijk compleet ervaringsloos dus beetje geduld met ons is wel prettig.
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Opzoek naar een andere Bull Sinds niet heel lang zijn wij actief met cuckold, hebben een man gehad maar die wist niet zo goed wat hij moest doen. We zoeken dus iemand die dat wel weet en van domineren houd. Dit sex spelletjes is het leukst me volledige overgave en die krijg je wel hoor! Graag bericht.