Knielen slaaf!! Leer, latex, handboeien, zweepjes en tuigjes alles heb ik hier in huis om jou eens flink diep door je knieën te laten gaan. Ja!, ik behandel je als minder dan het vuil onder mijn voeten.. PAS MAAR OP! ;)
Afspraakje met wulpse dame MarianLovelatex van 42 uit Elst, Utrecht
Inopdrachtvan (44)
★★★★★
Op verzoek van mijn man Mijn man tevens mijn Meester heeft mij opdracht gegeven om hier een profiel aan te maken.
Ik moet op zoek naar mannen die mij genadeloos willen gebruiken.
Mijn man kijkt toe maar bemoeit zich er verder niet mee.
Zo goed als alles is mogelijk, heb je interesse dan spreek ik u graag prive.
Met vriendelijke groet uw slaafje.
Depressieve dame op zoek naar iemand om mee te praten. Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
Wil je ons beide domineren? Wij zijn een vrij stel uit Amsterdam die een man erbij zoekt die ons beide wil vernederen en goed kan domineren. Verder hoef je geen ervaring te hebben met materialen. Kan jij ons helpen?"
Kom jij erbij? Ik en mijn mannetje willen er iemand bij voor wat spannende ontdekkingen op sex gebied. Wil jij ons helpen en misschien wat dingen bij leren? we wachten op je!
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!