Spanning in de natuur... klinkt goed? Je bent open, spontaan, staat goed in het leven en houdt wel van een avontuurtje met mij. Vrijheid blijheid, geen verplichtingen. Als dat je aanspreekt weet je me te vinden.
Dating met hete gilf Naaktschommel van 45 uit Appingedam, Groningen
2eman (51)
★★★★★
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Depressieve dame op zoek naar iemand om mee te praten. Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
Op verzoek van mijn man Mijn man tevens mijn Meester heeft mij opdracht gegeven om hier een profiel aan te maken.
Ik moet op zoek naar mannen die mij genadeloos willen gebruiken.
Mijn man kijkt toe maar bemoeit zich er verder niet mee.
Zo goed als alles is mogelijk, heb je interesse dan spreek ik u graag prive.
Met vriendelijke groet uw slaafje.
Wij startende cuckolders zoeken ervaren bull! Ik dacht eerst waar begin ik hemelsnaam maar, op deze site kan ik denk ik wel terecht.
Mijn partner en ik zoeken een stevige kerel die mijn man vast wil gaan binden om mij vervolgens te nemen.
Wij hebben dit nog nooit gedaan dus iemand met ervaring is wel een vereiste!
Ook liever netjes geschoren en als het kan een beetje gespierd! :)
Geile hengst gezocht die mij kapot neukt terwijl mij vriend Wie kan goed knopen leggen? Mijn vriend moet strak vastgebonden worden!!
Als stelletje zijn we opzoek naar een geile beer die met geen grenzen mij klaar laat komen.
Wil jij me neuken en likken nadat je hem heb vast geketend?
Touw, kettingen en handboeien zijn aanwezig!
Niet vreemd van een wilde pik! Gebonden vrouw houd ervan haar man te laten vernederen door sex te hebben met andere geile mannen! Neuk mij en mijn man mag alleen toezien!!!