Een lekkere pik voor m ij De man die ik nodig heb, moet een lekkere sappige pik hebben hihi. nou dat zou toch niet zo moeilijk moeten zijn? Zou het? Lol oke wat voor een pik heb jij voor mij?
Dating met lekkere dame DeeeDee van 30 uit Chaam, Noord-Brabant
Cobie (61)
★★★★☆
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Gezocht. geile vent voor mijn porno fantasie Mijn vriend af soms best wel een lul. Nu helemaal sinds ik hem betrapte op vreemd gaan. Eigenlijk wil ik hem vergeven. Aan de andere kant wil ik hem keihard terugpakken, door een porno van mezelf te maken terwijl ik sex heb met een vreemde. Een leuke kado voor mijn vriend. Je hoeft niet herkenbaar, zolang er maar goed te zien is dat ik door jou keihard word geneukt!
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?