Een vriend om mee te praten Je sleept mensen niet naar beneden en je moedigt ze aan om geweldige dingen te doen. Je eet graag in het restaurant met een dame zoals ik. Nou, ik hou van eten. Vraag me gewoon niet waarom oké?
Vrijen met lieve dame Penzylov van 30 uit Astene, Oost-vlaanderen
Soffietje (48)
★★★★☆
Kom jij erbij? Ik en mijn mannetje willen er iemand bij voor wat spannende ontdekkingen op sex gebied. Wil jij ons helpen en misschien wat dingen bij leren? we wachten op je!
Gaan wij iets doen met die verlangens? Een meid vol fantasie en verlangens maar die ook een tikkeltje verlegen is om daar wat mee te doen. Een leuke en aardige vent leren kennen is mijn doel en samen wat met die mooie verlangens doen!
Af en toe voel ik me eenzaam en daar wil ik wat aan doen. Al een hele tijd vrijgezel en hoewel ik goed tegen alleen zijn kan, gebeurt het hoe langer hoe meer dat ik me eenzaam voel. En ik maar denken dat alleen oude mensen zich eenzaam voelen. Niet dus. Natuurlijk ben ik niet van plan om het zo maar te laten gebeuren, straks komt de winter er weer aan met zijn lange en vooral donkere, koude avonden. Dan wil ik toch niet de hele tijd maar in mijn uppie voor de tv zitten met een flesje wijn. Leuker is het dan om met iemand anders op de bank te zitten, dan smaakt die wijn ook veel lekkerder.
Lekkere man, single of gebonden Laatst had ik een ervaring met een heerlijke vent hier op de afdeling. Dat wil ik nog een keer, geneukt worden op de werkvloer is toch wel erg spannend.
Sta jij daar voor open?
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!