Geile zaadslet zkt donor Ik ben gek op zaad en zoek dus ook een man die mij een spermadouche of bukkake kan geven.
Ben je goed geschapen en heb je een lading zaad voor me, dan heb ik genoeg gaatjes waar dat in kan!
Afspreken met lieve gilf Illooon van 45 uit Elsendorp, Noord-Brabant
MaggieJane (33)
★★★★☆
Lekker gek doen is wel ons ding ja :) Alles is al zo netjes en geregeld, helemaal hier in NL. Mijn partner en ik willen wat meer kinky en gaan dan als het even kan op avontuur met jou bijvoorbeeld. Met hem mag je alles doen ook. Ook behandeld worden als cuckold vind hij fijn. Ben jij ook dol op avontuur? Aarzel niet en ga met ons mee!
Ben jij die andere man die mij gaat onder spuiten? Mijn man spuit mij altijd onder en wij willen nu een andere man proberen die mij ook onder gaat spuiten.
Voor ons natuurlijk een grote stap maar we zij er zeker klaar voor.
Dus ben jij discreet, mooi, goed geschoren en natuurlijk geil! Dan wil mij man kijken hoe jij mij neukt.
Lijkt het je wat?
Op verzoek van mijn man Mijn man tevens mijn Meester heeft mij opdracht gegeven om hier een profiel aan te maken.
Ik moet op zoek naar mannen die mij genadeloos willen gebruiken.
Mijn man kijkt toe maar bemoeit zich er verder niet mee.
Zo goed als alles is mogelijk, heb je interesse dan spreek ik u graag prive.
Met vriendelijke groet uw slaafje.
Opzoek naar een andere Bull Sinds niet heel lang zijn wij actief met cuckold, hebben een man gehad maar die wist niet zo goed wat hij moest doen. We zoeken dus iemand die dat wel weet en van domineren houd. Dit sex spelletjes is het leukst me volledige overgave en die krijg je wel hoor! Graag bericht.
Beschikbaar voor alles enkele dagen geleden ontdekt dat mijn man waarmee ik 12 jaar getrouwd ben al een tijde vreemd gaat. Ik sta gewoon te koken van woede hier. Hij weet niet dat ik het weet. Ik weet niet of ik nou boos ben of verdrietig. Wat hij kan, kan ik beter.... en als hij erachter komt, is mij een zorg!
leuke man voor zwoele avonden heb jij het in je om een vrouw op ouderwetse manier te verwennen? Denk je dat jij de touwtjes in handen kan nemen en mij kan laten zweven naar heerlijke oorden? Dan zal je snel moeten reageren en wie weet vinden wij de juiste klik.