Iemand die weet hoe andere mensen te waarderen!
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil
Een intelligente man is ook mijn type.
Afspraakje met rijpe gilf -Vnss- van 47 uit Breskens, Zeeland
mijnfantasie (31)
★★★★★
Geile hengst gezocht die mij kapot neukt terwijl mij vriend Wie kan goed knopen leggen? Mijn vriend moet strak vastgebonden worden!!
Als stelletje zijn we opzoek naar een geile beer die met geen grenzen mij klaar laat komen.
Wil jij me neuken en likken nadat je hem heb vast geketend?
Touw, kettingen en handboeien zijn aanwezig!
Kom jij erbij? Ik en mijn mannetje willen er iemand bij voor wat spannende ontdekkingen op sex gebied. Wil jij ons helpen en misschien wat dingen bij leren? we wachten op je!
Doe jij mee? Hij vindt het geil om toe te kijken hoe zij geneukt wordt door een andere man. Zij klaagt niet. Soms doet hij mee, maar is absoluut niet bi, een verdwaalde hand is geen probleem. Discretie gevraagd en geboden. Hygiëne, niveau, alleen met bescherming. Kunnen ontvangen, maar vinden het ook geen probleem om een stukje te rijden.
Mijn man wilt kijken hoe ik wordt geneukt. Mijn man heeft een fantasie en die wil ik graag voor hem laten uitkomen. Vind het idee op zich namelijk ook wel spannend. Hij wilt toekijken terwijl ik door een andere man wordt gelikt tot een orgasme en daarna stevig in mijn natte poes wordt geneukt. (geen anaal)
Misschien vind je dit een vreemd idee maar je zult niet eens merken dat hij aanwezig is. En nee, met hem hoef je niks te doen, het gaat over mij!
Af en toe voel ik me eenzaam en daar wil ik wat aan doen. Al een hele tijd vrijgezel en hoewel ik goed tegen alleen zijn kan, gebeurt het hoe langer hoe meer dat ik me eenzaam voel. En ik maar denken dat alleen oude mensen zich eenzaam voelen. Niet dus. Natuurlijk ben ik niet van plan om het zo maar te laten gebeuren, straks komt de winter er weer aan met zijn lange en vooral donkere, koude avonden. Dan wil ik toch niet de hele tijd maar in mijn uppie voor de tv zitten met een flesje wijn. Leuker is het dan om met iemand anders op de bank te zitten, dan smaakt die wijn ook veel lekkerder.