Kom jij lekker bank hangen? Thuis voor de buis en lui op de bank, heerlijk toch? Even niks doen en genieten van een film of zo. Of van elkaar genieten, ik vind het allemaal best.
Vrijen met lekkere gilf Francin van 45 uit Enschede, Overijssel
ValeriDalal (50)
★★★★☆
Durf jij het in het toilet? Ken jij die geile toiletten bij mij op het advocaten kantoor? Nee? Ik wel namelijk. Ik ben er vaker te vinden maar nog niet voor wat ik nu in gedachten hebt. Kun jij niet een keer na sluitingstijd even komen om flink te neuken in die toiletten. Kunnen we de ruimte namelijk ook gebruiken voor wat anders dan ons dagelijks plasje.
Ik zoek een man voor de seks, geile hete seks. Ik zoek een man voor maar een ding. Geen vastigheid, geen gedoe, geen trammelant door jaloezie. Want dat heb ik meer dan genoeg gehad. Ik wil genieten samen met jou. Heerlijke seks hebben, experimenteren, oei ik heb er nu al zin in.
Een geile dominante man! Je hebt een hele grote wil met seks! Je bent klaar om mij te domineren maar wel met een tedere hand! Je mag me ruw en ruig behandelen, zolang ik er ook maar echt van geniet. Maar je zult vast wel merken dat ik een hoge pijn grens heb, dat mag je in ieder geval wel ontdekken!
Ben jij mijn nieuwe meester? Al een tijdje bekend in de bdsm wereld, nu sinds 2 maanden geen meester meer waar ik alles voor moet doen.
Ik had de hoop al opgegeven en dacht normaal en bescheiden te gaan leven, nu toch maar weer opzoek naar een meester waarbij het voelt als thuiskomen.
Ik wil dit gevoel niet langer missen, mag ik het u naar uw zin maken? Ik hou van pijn waarbij seks een belangrijk onderdeel is.
Natuurlijk hou ik ook van de gezelligheid eromheen en zal de eerste kennismaking hoofdzakelijk zijn om te kijken of er wederzijdse interesse is.
Dominante man Ik wil jou slaafje worden, ik wil dat je super dominant bent! Je moet over alles de controle hebben. Je moet als mijn baas spelen en ik ben alleen voor jou. Ik wil alleen van jou zijn en ik mag niet gedeeld worden door andere mensen. Daarnaast mag je mij ook de wildste seks geven als nooit te voren.